RADETON FÓRUM 

Videonávody, novinky, zkušenosti uživatelů a vše kolem inženýrských sítí

Skúsenosti užívateľov pôdnych mikrofónov.
By Dirhik
#122
A je to tady! Na základě zpětné vazby od nejen našich uživatelů byl vyvinut úplně nový produkt - půdní mikrofon LD6000.

- patentovaná funkce pro přesné určení místa poruchy při použití frekvenční analýzy
- 3 přístroje v jednom, digitální půdní mikrofon + lokátor úniku H2 + trasovač nemetalického potrubí
- vynikající plnobarevný displej s dotykovým ovládáním a vysokým kontrastem

Více info zde http://www.radeton.cz/eshop/vyber/detai ... ategory/69

Rádi bychom slyšeli Vaše názory, takže pokud by chtěl někdo tuto horkou novinku otestovat, napište mi prosím na dirhan@radeton.cz , díky!
Přílohy
LD6000.JPG
LD6000.JPG (35.13 KiB) Zobrazeno 32042 x
Uživatelský avatar
By xerius
#128
č.3 by teoretický mohol splniť to čo mne chýba :). To príslušenstvo je dodané spolu s prístrojom,alebo treba doobjednať? Určite by som si rád ten prístroj aj odskúšal-vypadá zaujímavo.
By Dirhik
#157
Cena za systém nepřesáhne ani 100.000 Kč. Za tuto cenu bude nabízena kompletní konfigurace dle obrázku, pouze velký zvon a H2 sonda budou za příplatek.
Uživatelský avatar
By xerius
#158
Dirhik píše:Cena za systém nepřesáhne ani 100.000 Kč. Za tuto cenu bude nabízena kompletní konfigurace dle obrázku, pouze velký zvon a H2 sonda budou za příplatek.
Kua,to je dobrá cena.Nevymeníš za RD 545 ;) ? Ale teraz už vážne-RD545 je fakt super,tak si neviem predstaviť,že aká dobrá mašinka musí byť LD6000. Normálne sa už neviem dočkať,keď si budem môcť ten zázrak otestovať.
By Dirhik
#162
Tak jaké jsou první dojmy s tím novým zázrakem?

Přidávám ukázkovou foto nového příslušenství pro použití v měkkém terénu - robustní a praktické :-)
Photo května 02, 2 54 23 odp..jpg
Photo května 02, 2 54 23 odp..jpg (114.49 KiB) Zobrazeno 32067 x
Není to moc vidět, ale má to "stupátko" pro lepší zapichování + standardní knoflík na odposlech. Stačí tedy jedna ruka.
Uživatelský avatar
By xerius
#163
To mám už dááááávno urobene na testovacej tyči čo bola dodaná k RD545 :D . Iba ja to mám trošku viac ešte premakanejšie sa musím pochváliť.Ja to stupatko môžem posúvať a to znamená,že v prípade nutnosti dokážem do zeme zatlačiť aj všetky nadstavce ;) .Je to tá istá tyč čo je dodávaná k RD545,alebo iba podoba čisto náhodná? LD6000 som nemal možnosť odskúšať,tak neviem napísať aký je.Ale čakám na M300D a ten je skoro totožný,tak potom určite napíšem niečo o ňom.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]