RADETON FÓRUM 

Videonávody, novinky, zkušenosti uživatelů a vše kolem inženýrských sítí

Vše o tomto multikorelátoru - měření z praxe, filtrování, křížová korelace, špeky, plasty a hydrofony
By Joe
#32
Dobrý den! Mám problém s osazením plastových potrubí. Chtěl bych poradit od jiných uživatelů Enigmy, jak na to? Myslel jsem, že bych senzor postavil na potrubí, ale nakonec jsem ho připnul na kovovou přírubu.
Uživatelský avatar
By xerius
#33
Nakoniec si si odpovedal aj sám.Potrubie je plastové a teda není magnetické.Buď osadiť na prírubu,alebo na súpravu (špindlu) ale už som meral aj tak,že som sondu položil priamo na potrubie.
By juhanakt
#61
Přesně tak, kovové špingle přípojek nebo ořechy šoupátek či na hydranntové sestavy. Nechat to na potrubí mě v zásadě nenapadlo, protože si nejsem jist kontaktem.

Jinak použití na plastových potrubích se vyhýbám, třeba na něm máte lepší výsledky ;)
By eRBen
#73
Také souhlasím, buď na špingle nebo hydranty, ale jsou situace, kdy to nejde a musím je dát přímo na potrubí. Většinou jde o vesnické přivaděče. Když už to tak musím řešit, tak si nechám udělat sondy blíž k sobě. Tak do 80 metrů. eRBen.
By Riso
#120
Ja už som válce osadzoval aj priamo do výkopu na PE, PVC aj LT a žiaden problém, pokiaľ nie je problémom nestabilita válca. Magnet je tam podľa mňa iba pre komfort užívateľa. Kontakt mikrofónu so zdrojom šumu (ak tam je) teda dosiahneš. Obdobne ako u normálneho odposluchu. Ja osobne som ukladal odposluch kde to šlo. ;)
By Miso
#175
Valce taktiez osadzujem aj na spingle alebo hydranty a takisto aj do vykopov na hlavnu ruru, vsade kde sa da.
By Joe
#353
Jedna z předností loggerů Enigma, dají se osadit i do zaplavených míst, jelikož disponují krytím IP68.
Přílohy
IMG_0097.JPG
IMG_0097.JPG (133.34 KiB) Zobrazeno 27381 x
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]