RADETON FÓRUM 

Videonávody, novinky, zkušenosti uživatelů a vše kolem inženýrských sítí

Vše o tomto multikorelátoru - měření z praxe, filtrování, křížová korelace, špeky, plasty a hydrofony
By Joe
Přikládám postup pro bezproblémové zprovoznění software Enigma Profi (poslední verze 1.4.11) ve Windows 8 i s funkčním ovladačem pro kufr. Osobně mám vyzkoušeno na Windows 8 64bit a vše bez problémů funguje.

Jelikož jsem měl k dispozici Windows 8 v anglickém jazyce, jsou screenshoty anglicky, ale popisky by měly odpovídat české verzi Windows 8.

Kdo si nebude vědět rady, ať napíše.
Diky za návod. Po nainstalování ENIGMA Profi do PC s Windows 8, mě to hlásilo,že "kufr nenalezen". Tak sem začal postupovat podle návodu a krásně, bez problémů jsem to nainstaloval. Po této procedůře Enigma funguje tak jak má. Joe je počítačový blázen. ;)
P:S: Ještě že to fórum máme...
Cilda píše:Diky za návod. Po nainstalování ENIGMA Profi do PC s Windows 8, mě to hlásilo,že "kufr nenalezen". Tak sem začal postupovat podle návodu a krásně, bez problémů jsem to nainstaloval. Po této procedůře Enigma funguje tak jak má. Joe je počítačový blázen. ;)
P:S: Ještě že to fórum máme...
Díky díky. Windows 8 je pro spoustu průmyslových aplikací nepoužitelný, tak aspoň že Enigma běží.
nejnovější fór

tak nejnovější fór, kter&yacu[…]