RADETON FÓRUM 

Videonávody, novinky, zkušenosti uživatelů a vše kolem inženýrských sítí

Vše o lokátoru RD8000 - nové funkce, tipy a triky, aktuální software atd.
By trvalka
#105
Můj kolega má následující problém. Po delším používání soupravy RD8000 pro hledání poruch na vedeních v naší správě dospěl k názoru, že z vysílače Tx-10B neumí dostat to, co dostávám ze starého vysílače RD400 z režimu FF Normal nebo FF Boost. Již několikrát v kombinaci starý vysílač – nový A-rám+nový přijímač 10/8KPDLB následovala úspěšná lokalizace poruchy. Při následném použití signálu z nového vysílače ji přijímač nevyhodnotí (nestabilní zisk dB). Máme jeden poznatek, že po zapnutí dle návodu a volby frekvence má být symbol A-rámu (nezobrazí se). Ze zatím dostupných popisů nastavení vysílače se k symbolu A-rámu neumíme propracovat. Věřím, že bych tady mohl nějakou radu v jakékoliv podobě dostat. :?:
By boris
#119
pokud tomu dobře rozumím,tak vysílač rd8000 nezačne vysílat modulovaný signál,ale dál vysílá lineárně? pak je to závada na vysílači.
By bruno
#148
No já bych se teda mrknul také do menu FREKV, kde je kompletní seznam všech frekvencí s možností jejich vypnutí nebo zapnutí. Taky jsem u nás už tento problém řešil a nakonec jsme zjistili, že měl kolega jen tuto frekvenci neaktivní. U vysílačů z řady RD8000 je totiž možné již uživatelsky nastavit které frekvence chce, aby se na displeji zobrazovaly a které ne. Například plynařů a vodařům je tato frekvence na nic, takže je lepší, když si ji vypnou.
By trvalka
#149
Jste všichni vedle jak ta jedle :) Nakonec jsem se s panem Svobodou z Radetonu dopídil toho, že je chyba na mé straně, protože jsem se snažil najít frekvenci 8KFF pro A-rám vždy, když jsem měl vysílač pouze zapnutý bez toho, abych k tomu připojil kabely s krokodýlky. Ty vysílače jsou tak chytré, že vás nepustí na frekvenci pro A-rám, když nemáte připojeno požadované příslušenství.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]