RADETON FÓRUM 

Videonávody, novinky, zkušenosti uživatelů a vše kolem inženýrských sítí

Vše o lokátoru RD8000 - nové funkce, tipy a triky, aktuální software atd.
By Dirhik
#46
Věděli jste, že pokud chcete přepnout na nižší frekvenci, nemusíte cyklovat jak zběsilí všemi frekvencemi? Stačí podržet tlačítko "f" - frekvence a současně mačkat šipku dolů (případně nahoru). Je to velmi snadný způsob, jak např. rychle přepnout na předešlou frekvenci.
By bruno
#93
Jo jo, pěknej fígl. Funguje to. Přišel jsem si postupně na to sám. Mám RD8000 už celkem dlouho a v původním manuálu tato funkce zmíněna nebyla. Všiml jsem si ale, že v novém vydání manuálu, které je na webu volně ke stažení, tak už je tato pěkná pomůcka popsána. 8-)
By trvalka
#95
No jo, ono to fakt funguje. :shock: Teď jsem si to vyzkoušel. Díky hoši za rady! Trochu se ale stydím, že jsem si na to už nepřišel taky sám jak Bruno. :oops:
Vypádá to, že tohle fórum byl dobrej nápad a člověk se tady dozví užitečný vychytávky.
By Dirhik
#358
Další způsob, jak zabránit zdlouhavému cyklování frekvencí je deaktivace všech, které nepoužíváte. Připravili jsme pro Vás jednoduchý video návod, kde je i vidět ta finta cyklování zpětně.

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]